Біла Церква, Підвальна, 30

+38 (068) 864 64 64

Показати

+38 (067) 561 10 42

Показати

Інформація про нас

Інформація про нас

«Еліт» - це сімейна клініка, з традиціями та 20-літньою історією. Для нашого засновника, Юрія Романова, стоматологія – справа життя. А головні принципи роботи – допомога та турбота про здоров’я пацієнтів, індивідуальний підхід до кожного.

В лікувальних процесах, стоматологи клініки «Еліт», використовують лише якісні медикаменти та препарати, що пройшли сертифікацію і рекомендовані до використання.

Безпека. Використовуємо одноразові інструменти, всю апаратура та поверхні обробляють регулярно антисептичними засобами і, звичайно, слідкуємо за станом здоров’я команди клініки «Еліт».

Використовуємо нове та сучасне обладнання для діагностики та лікування, маємо унікальний апарат, що використовується в стоматологічній хірургії - п'єзотом Acteon Piezotome Cube. Використовується для виконання кісткової пластики, також для діагностики використовуємо сучасний апарат для Комп’ютерної Томографії, що дозволяє робити високоточне сканування органів ротової порожнини.

«Еліт – Центр естетичної стоматології» зібрав справжніх професіоналів закоханих у професію. Будьте впевнені, що для нас – найважливіше це здорова посмішка задоволеного клієнта.

 Запрошуємо на оглядову консультацію стоматолога в клініку «Еліт» м. Біла Церва. Як тільки ви потрапите до нас, то одразу впевнитесь в правильності вибору. Адміністратори Центру естетичної стоматології завжди турбуються про теплу, гостинну обстановку для пацієнтів. Завдяки попередньому запису, наші пацієнти не витрачають час на очікування в черзі. В стоматологічних кабінетах чисто і затишно, в комфортному кріслі ви зможете розслабитись і забути про страх перед оглядом стоматолога-терапевта. Крім того, можете розраховувати на допомогу і підтримку досвідченої медичної сестри. Вони в нас дуже турботливі. Після огляду, ви отримаєте рекомендації від лікаря-стоматолога, щодо подальшого догляду, діагностики та лікування за потреби. Також стоматолог-терапевт може направити до профільного спеціаліста на додаткову консультацію. В колективі клініки «Еліт» зібралися професіонали ортодонтії, ортопедії, хірургії, парадонтології та естетичної стоматології.

Про лікарів

 Наш персонал постійно займається освітою: курси підвищення кваліфікації, семінари, симпозіуми. Стоматологи працюють лише з високоякісними матеріалами, що позитивно відображається на швидких результатах лікування та проведених маніпуляцій. Крім того, лікарі нашої клініки регулярно проводять навчання для спеціалістів інших міст України. Виступають спікерами на всеукраїнських освітніх заходах для стоматологів.

Про засновника

 Головний лікар «Еліт – Центр естетичної стоматології» - Юрій Георгійович Романов, він же й засновник, присвятив професії все життя. Любов до стоматології в нього в крові, адже його батько також стоматолог. Тому клініка «Еліт» - підтримує сімейні цінності і піклується про кожного пацієнта з особливою увагою. Юрій Романов – лікар першої категорії ортопед, хірург, імплантолог, кандидат медичних наук, веде прийом дорослих пацієнтів та спеціалізується по напрямкам ортопедії, парадонтології, естетичної стоматології – встановлення імплантів, вінірів. Веде лікарську практику в м. Біла Церква, стоматологічна клініка «Еліт». Вищу освіту за фахом стоматологія здобув в Українській Медичній Стоматологічній Академії. Є членом Асоціації імплантологів України, Асоціації керівників стоматологічних клінік та Асоціації стоматологів України. Крім того, веде авторський ютуб-канал, на якому простими словами розповідає про складний світ стоматології. Завжди відкритий до співпраці та допомоги, тому неодноразово залучався до соціальних програм, власним коштом надавав стоматологічну допомогу потребуючим, впроваджував благочинні акції клініки «Еліт» в м. Біла Церква. Та як кваліфікований представник галузі виступав в ефірах каналу 1+1.

 Сподіваємось, ви впевнились, що лікарі «Еліт – Центру естетичної стоматології» лікують пацієнтів дійсно від серця, до кожного шукають індивідуального підходу. Детальніше про види лікування – в розділі послуги, та з цінами ознайомитись можна в прайсі. Ми прагнемо підтримувати гнучку систему цінової політики і завжди підберем вдалий компроміс, яким пацієнт залишиться задоволеним! Для попереднього запису на прийом до лікаря-стоматолога в клініці «Еліт» - телефонуйте в будь-який час. Ми працюємо для вас!

Записатися на прийом

Запис на прийом

Запис на
прийом