Біла Церква, Підвальна, 30

+38 (068) 864 64 64

Показати

+38 (067) 561 10 42

Показати

Видалення зубів

Видалення зубів

Видалення зубів, молочних або постійних - процедура, що передбачає застосування якісної анестезії і роботу досвідченого хірурга-стоматолога. Важливо, щоб зуб був видалений акуратно, а лунка швидко зажила після процедури. Хірургічна стоматологія з видалення зубів Біла Церква береться за виконання найскладніших процедур, гарантуючи ідеальне виконання хірургічної маніпуляції і швидке відновлення тканин.

Видалення зубів в Білій Церкві

Видалення зубів найчастіше проводиться у випадках, коли зубозберігаючі операції не матимуть належного успіху. Крім того, існують більш складні ситуації, коли пацієнту необхідно протезування або інша стоматологічна допомога. Розглянемо докладно показання, протипоказання, а так само методи видалення і способи знеболювання.

Розрізняють такі види операцій з видалення зубів:

 • просте видалення: процедура екстракції зуба, що має один корінь, рухому зубну одиницю або  проведення процедури без спеціального обладнання і технічних засобів. Стоматологу добре видно коронкову частину зуба, вона повністю знаходиться над поверхнею ясен. Коріння росте рівно без викривлень, для їх вилучення не потрібно додаткових маніпуляцій;

 • складне видалення: операція, для якої використовуються спеціальні інструменти, а від хірурга потрібна максимальна точність і обережність. Складне видалення зуба проводиться, якщо у зуба кілька кореневих каналів, вони мають вигнуту форму або зачіпають сусідні зуби, зуб сильно зруйнований, розташований поза зубного ряду, скручений або занурений в кісткову тканину, а також, якщо у пацієнта є кіста, гранульома, корінь зуба зрісся з кістковою тканиною. Для проведення операції використовується місцева анестезія, на відміну від простого видалення вона сильніша, діє довше, так як операція може зайняти більше часу. У деяких випадках після складного видалення зуба накладаються шви;

 • видалення молочного зуба: показано в разі, якщо зуб хитається, але довго не випадає сам, доставляючи дискомфорт, молочний зуб заважає рости постійному зубу, є травми, сколи, тріщини або інші пошкодження або зуб є надкомплектним;

Видалення зубів в сучасній стоматології - безболісна і практично атравматична процедура. Крім анестезії в арсенал професійного хірурга входить набір інструментів і прийомів, що дозволяють ще більш акуратно видаляти зуб не травмуючи навколишні тканини. Такий підхід робить процес загоєння більш швидким, до того ж дозволяє в подальшому відновити зуб без додаткових операцій.

Просте видалення зуба проводиться за допомогою класичного набору стоматолога і займає до 40 хвилин. Після знеболювання зуб трохи розхитують і прибирають швидким рухом. Якщо немає запальних процесів або травм, то після видалення зуба з одним або двома корінням негативних наслідків для кісткової тканини і подальшого протезування не спостерігається.

При складному видаленні стоматолог застосовує хірургічний набір, для цієї процедури потрібні спеціальні навички і методики, які підходять для конкретних ситуацій. Операція може займати більше часу, ніж при простому видаленні. Однак вона проходить так само безболісно, акуратно і дбайливо, з мінімальним впливом на ясна і кісткову тканину.

Видалення зубів мудрості

Треті моляри або вісімки називають зубами мудрості, так як вони прорізаються останніми, у віці 20-30 років, іноді трохи раніше або пізніше. Вісімки з'являються не у всіх людей, іноді вони залишаються ретинованими, тобто не прорізаються через перешкоди у вигляді кісткової тканини або тканини ясен.

Зуби мудрості не виконують ніяких функцій. Вони не беруть участь в процесі жування, так як розташовуються дуже глибоко. При цьому останній моляр створює сприятливі умови для утворення зубного каменю і карієсу, так як чистити їх незручно і складно. Якщо пацієнт чистить вісімки недостатньо старанно, наліт зберігається.

Треті моляри не беруть участь у формуванні прикусу, так як виростають в досить зрілому віці, коли щелепа вже виросла і сформувалася. А якщо зуб мудрості починає різатися років в 15, він може негативно позначитися на прикусі і викликати зміщення зубного ряду. Однак, якщо здоровий зуб мудрості правильно прорізався і бере участь в процесі жування, його можна залишити. Також рекомендується залишити зуб мудрості, якщо він може стати опорою для зубного моста.

Видалити зуб мудрості рекомендують в наступному випадку:

 • якщо моляр прорізався не до кінця;

 • зуб росте під нахилом, впираючись в щоку або язик;

 • карієс і руйнування коронки;

 • відсутність достатнього місця для прорізування;

 • загроза зміщення зубного ряду через нахил вісімки;

 • обмеження трійчастого нерва;

 • непрохідність каналів;

Видалити зуб мудрості рекомендується при рецидивуючих нагноєннях слизової.

Видалення зубів мудрості під наркозом

Видалення зубів мудрості під наркозом практикується в разі, якщо зуб занадто складний, і процедура може затягнутися до декількох годин. Видалення зубів БЦ під наркозом дає ряд переваг:

 • повна безболісність процедур: наркоз уповільнює реакції організму, за рахунок чого біль повністю купірується;

 • можливість виконати відразу кілька маніпуляцій за один прийом, без повторних відвідувань;

 • повна відсутність хвилювання і мінімізація стресу для пацієнта;

Ціна видалення зубів мудрості в клініці Білої Церкви залежить від розташування зуба в зубному ряду, тому вартість оголошує хірург-стоматолог на первинному прийомі. Клініка також практикує видалення зубів ультразвуком, якщо дозволяє клінічна картина.

Записатися на прийом

Запис на прийом

Запис на
прийом