Біла Церква, Підвальна, 30

+38 (068) 864 64 64

Показати

+38 (067) 561 10 42

Показати

Лікування зубів у сні

Лікування зубів у сні

Седацiя Бiла Церква

Багато пацієнтів задаються питанням, Чим відрізняються загальний наркоз в стоматології від седації. Загальний, або глибокий, наркоз не просто вводить людину в стан сну, але і пригнічує деяк і захисні рефлекси, в тому числі кашлеві, блювотні. Седація ж створює умови для більш комфортного перебування пацієнта в кріслі і дозволяє проводити лікування зубів без болю і стресу. При цьому легше переносяться всі проведені процедури, особливо ті, які супроводжуються неприємними відчуттями: видалення зубів, лікування карієсу та інші. Завдяки седації в стоматології для дітей, дитина розслабляється і більш тривалий час може переносити лікування. Наприклад, в чотирирічному віці маленькому пацієнтові складно нерухомо пролежати в кріслі більше 10 хвилин. Під ЗАКС (закис азоту – киснева седація для дітей) цей час збільшується до 40 – 60 хвилин, що дозволяє лікарю провести більш якісне лікування.

Седацію в стоматології проводять з використанням закису азоту. Закис азоту - киснева седація, яка знімає почуття тривожності, видаляє негативні спогади про саму маніпуляції, що особливо важливо, якщо це складне хірургічне втручання: видалення восьмих зубів, імплантація, особливо масивна, якщо, наприклад, у пацієнта повна адентія. Як би не старалися лікарі і якою б якісною не була анестезія, неприємні відчуття від того ж синус-ліфтингу або видалення зубів мудрості ніяк не прибрати. Як відомо, багато що залежить і від типу нервової організації людини. У людей, які ведуть дуже активний, пов'язаний з багатьма стресами, спосіб життя, больовий поріг знижений, а нервова система часто виснажена і більш легко збудлива. Саме вони-найчастіші кандидати на седацію.

Лікування зубів у сні БЦ

Існують різні седативні препарати. Дорослим вони вводяться найчастіше внутрішньовенно, а для дитячої стоматології з седацією використовується закис азоту – киснева седація: надівається спеціальна назальна масочка, дитина через неї дихає і занурюється в стан сну. Насправді, з фізіологічної точки зору, закис азоту-киснева суміш, седацією як такою не є, але одержуваний при її використанні ефект схожий з седативним. Різниця полягає в тому, що при ЗАКС взагалі не відбувається пригнічення свідомості. Але потрібно враховувати, що, якщо малюк вже в істериці, седація його не заспокоїть, а тільки погіршить ситуацію. Так як дитина залишається повністю в свідомості, він, швидше за все, буде абсолютно все пам'ятати, але при цьому у нього підвищиться рівень терпимості, толерантності, він з більшою часткою ймовірності відвернеться на мультфільм, який йому покажуть під час процедури. Застосування закису азоту збільшує період часу, протягом якого маленький пацієнт готовий переносити неприємні маніпуляції, але не викликає ні переважного, ні ейфоричного ефекту, тобто є абсолютно безпечною процедурою.

Лікування зубів у дітей під наркозом

Лікування зубів під седацією часто рекомендують дітям з особливостями розвитку. На жаль часто такы дітки занадто бурхливо реагують на медичні маніпуляції і часто не сприймають вказівки лікаря, тому седація допомагає заспокоїти дитину і створити адекватну робочу атмосферу для лікаря. Відгуки про лікування зубів у дітей під наркозом ви можете прочитати на сайті клініки. Всі батьки, хто лікував своїх дітей в Білій Церкві під седацією, позитивно відгукуються про цю процедуру: діти під час лікування відчувають себе спокійно, швидко і без наслідків виходять з седативного стану.

Записатися на прийом

Запис на прийом

Запис на
прийом