Біла Церква, Підвальна, 30

+38 (068) 864 64 64

Показати

+38 (067) 561 10 42

Показати

Коронка на зуб

Коронка на зуб

Зубна коронка допомагає відновити сильно зруйнований зуб в самій безнадійній ситуації, повернути йому колишню форму і функцію, а згодом захистити від карієсу. Сучасна стоматологія пропонує не тільки надійні, але і естетичні ортопедичні конструкції, що відповідають найвищим вимогам пацієнтів. Наша клініка практикує установку коронок в Білій Церкві. Ми індивідуально підбираємо матеріали для кожного пацієнта.

Коронка на зуб Біла Церква

Зубна коронка - це незнімний зубний протез у вигляді одинарного  елементу, свого роду «ковпачка», який по зліпкам виготовляється в зуботехнічній лабораторії, а потім кріпиться на зуб. Таким чином заміщається коронкова, або видима частина зуба в разі, якщо вона сильно пошкоджена, відсутня або має серйозний естетичний дефект. Коронки будуть потрібні для того, щоб зафіксувати мостовидний або бюгельний протез на опорні зуби, які можуть бути цілком здоровими.

Як правило, на нижні і верхні зуби коронки встановлюються без принципових відмінностей, значення має тільки відділ — передній або жувальний. Для зони посмішки важливим критерієм якості протезування є естетика. Коронка повинен бути абсолютно ідентичний натуральним зубам. У подібних випадках ставиться коронка з цільної кераміки або на основі з діоксиду цирконію. Основним критерієм вибору конструкцій для жувальної групи є міцність, якою володіють металеві, металокерамічні і цирконієві коронки. Коронка на зуб мудрості фіксується, якщо вісімка знаходиться в правильному положенні і бере участь в жуванні або необхідна для закріплення бюгельного протеза.

Коронки можуть бути виготовлені з наступних матеріалів:

 • метал;
 • кераміка;
 • металокераміка;
 • золото;
 • металопластмаса;
 • пластмаса;
 • цирконій;

Установка коронки Біла Церква

Класична підготовка проходить в 7 етапів.

 1. Огляд ортопеда. Лікар зробить оцінку стану, в якому знаходяться зуби і ясна. Запропонує індивідуальний план лікування. Проінформує про те, який матеріал для коронки кращий у Вашому конкретному випадку. Підбере оптимальний колір для майбутньої коронки, щоб її було неможливо відрізнити від рідних зубів. На завершення-розрахує фінальну вартість послуги та термін її завершення.

 2. КТ, або панорамий знімок. Керуючись даними, отриманими з нього, стоматолог зможе вирішити, чи можливо в принципі відновлення зуба за допомогою коронки або варто шукати альтернативні варіанти вирішення проблеми.

 3. Терапія-лікування всіх вогнищ інфекції в порожнині рота. Перш ніж встановити коронку, необхідно видалити накопичився зубний камінь і пролікувати карієс.

 4. Видалення пульпи. У більшості випадків протезування коронкою передує процес депульпування зуба (або, як часто говорять пацієнти, «видалення нерва»). Винятки можливі в тому випадку, якщо мова йде про протезування бічних жувальних зубів.

 5. Препарування-обточування зуба, коли видаляють шар дентину, що дорывню' товщині майбутньої коронки. Процес проходить з використанням місцевої анестезії і займає 1 годину.

 6. Зняття зліпків. Щоб коронка на зуб сіла точно, з зубів знімають зліпки.

 7. Установка проміжної конструкції. Тимчасовий протез необхідний тоді, коли справа стосується зубів фронтальної зони. Він не дасть ходити з неестетичним обточеним зубом в період між приміркою і фіксацією постійної коронки.

Встановлюється зубна коронка на один зуб в кілька етапів:

 1. Діагностика. Щоб дізнатися, чи можна ставити коронку на зуб, лікар обстежує порожнину рота візуально і обов'язково направляє на рентгенівський знімок.

 2. Лікування. Потім проводиться необхідне лікування. Швидше за все, доведеться видалити нерв під коронкою і провести пломбування каналів.

 3. Обточування зубів під коронки. Якщо зубна тканина незначно зруйнована, то збережені стінки обточують. У разі, коли "верхівка" зуба повністю відсутня, то додатково встановлюється зубна вкладка під коронку, яка забезпечить надійну її фіксацію. Раніше замість вкладки встановлювали штифт, сьогодні зубна коронка на штифті вважається застарілою методикою, що має ряд ускладнень, що призводять до втрати зуба.

 4. Виготовлення зубних коронок. Після проведення всіх підготовчих маніпуляцій у пацієнта знімають зліпки, які відправляються в зуботехнічну лабораторію.

 5. Установка зубних коронок. Далі іде примірка і установка. Багатьох хвилює питання "чим приклеюють зубні коронки?". Для цього використовують спеціальний цемент, що дозволяє протезу довго і надійно триматися.

Всі маніпуляції проводяться за кілька відвідувань. Виготовлення зубних коронок можливо за кілька годин, за умови наявності в стоматології необхідного обладнання.

Коронки Біла Церква

Установка коронки в Білій Церкві передбачає індивідуальний підбір матеріалів і повне обстеження перед проведенням маніпуляції. Лікар підбирає коронку за кольором зуба, особливо якщо мова йде про передніх зубах. Записатися на прийом до стоматолога-ортопеда в Білій Церкві можна по телефону або на сайті клініки.

Записатися на прийом

Запис на прийом

Запис на
прийом