Біла Церква, Підвальна, 30

+38 (068) 864 64 64

Показати

+38 (067) 561 10 42

Показати

Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія

Лікарі ЕЛІТ впевнені: вперше дитина має прийти на консультацію до ортодонта у віці 10-11 років. Саме в цей час можна якнайшвидше та найефективніше виправити прикус та запобігти розвитку подальших проблем із нерівними зубами. 

Високопрофесійні ортодонти ЕЛІТ використовують сучасні знімні та незнімні апарати для ортодонтичного лікування дітей, підлітків та дорослих. 

А для лікування зовсім маленьких діток, дітей із особливими потребами та дорослих, ЕЛІТ може запропонувати послугу медичного сну або седації.

Медичний сон або поверхнева седація - це цілком безпечна процедура як для дитини, так і для дорослого. Так, цей метод забезпечує потрібний ефект розслаблення, але мінімально і м'яко. Стоматолог має можливість більшого доступу до зубів. План лікування визначається після попереднього огляду лікарем пацієнта. Процедура лікування зубів уві сні відбувається під пильним наглядом і контролем досвідченого лікаря-анестезіолога, з використанням новітнього обладнання та найбільш безпечних препаратів.

А ми зауважимо: метод "занурення" в штучний сон є набагато делікатнішим, ніж утримання силоміць маленького пацієнта в стоматологічному кріслі, що може призвести не тільки до фізичних травм, але до стресу і негативної пам'яті на роки!

Тож безумовні переваги послуги медичного сну у Білій Церкві:

  • За один прийом можливо вирішити багато навіть найскладніших стоматологічних проблем!
  • Не потрібно їхати в Київ для лікування зубів під час сну.

Якщо мова йде про лікування зубів у дитини - це гарантовано позитивний досвід відвідування стоматолога, адже відсутні погані спогади і асоціації, а зубки здорові. Наступного разу малюк спокійно (іноді, навіть, з великим бажанням) піде в ЕЛІТ і буде співпрацювати з лікарем. Ризик розвитку фобій знижується практично до нуля.

Ви 100% збережете не лише нервову систему малюка, а й свою. Адже поки Ваш малюк на прийомі у стоматолога, Ви можете бути впевнені, що з дитиною все гаразд. Полікувати дитині зуби більше не є проблемою в Білій Церкві!

Окрім того, лікування зубів із використанням медичного сну в ЕЛІТ - це ідеальне рішення для дітей з особливостями здоров’я, розвитку та інвалідністю.

Медичний сон під час лікування зубів - популярна процедура і серед дорослих пацієнтів!

Помірна ціна на послугу лікування зубів уві сні.

Більше дізнатися про можливість використання медичного сну можна на індивідуальній консультації або зателефонувавши в Центр естетичної стоматології “ЕЛІТ”.

 

 

 

Записатися на прийом

Запис на прийом

Запис на
прийом