Біла Церква, Підвальна, 30

+38 (068) 864 64 64

Показати

+38 (067) 561 10 42

Показати

Брекети

Брекети

Брекети - це конструкції з металу або сапфіра, які допомагають виправити дефекти прикусу та кривизну зубів в будь-якому віці. Наша клініка пропонує послугу установки брекетів для виправлення прикусу в Білій Церкві. Ми пропонуємо різні брекет-системи, в залежності від матеріалу, індивідуально підбираємо конструкції для кожного пацієнта.

Металеві брекети та рітейнери в Білій Церкві

Всі брекет-системи складаються безпосередньо з самих брекетів, дуг і лігатури - елементів кріплення. Для виготовлення металевих брекетів найчастіше використовується нержавіюча сталь, іноді з домішкою нікелю. Плюсами металевих брекетів є відносна простота (в тому числі і в догляді), надійність і економічність. Вважається, що саме металеві брекети вирішують проблеми з неправильним прикусом максимально швидко. До їх істотних мінусів можна віднести те, що вони сильно помітні на зубах. Крім того, навіть найпростіші сталеві брекети можна покрити золотим напиленням, і тоді брекети з лікувального апарату перетворяться на справжнісіньку прикрасу, причому гіпоалергенну. Природно, це відіб'ється на їх вартості – вони стануть значно дорожче.

Установка металевих брекет-систем в Білій Церкві може коштувати від 8000 гривень. Після установки пацієнт повинен періодично ходити на прийом до ортодонта, щоб лікар контролював стан прикусу. Щоб брекети добре виконували свої функції, необхідно дотримуватися гігієни: чистити зуби спеціальною щіткою. Про все це розповідає стоматолог-ортодонт на першому прийомі.

Брекети для дітей ціна БЦ

Брекети для дітей у Білій Церкві коштують від 6000 гривень, залежно від матеріалу: металеві або сапфірові конструкції. Ціна лікування обговорюється на першому прийомі. Пацієнт сам визначає матеріал і тип конструкції, який підійде йому за вартістю.

Сапфірові брекети ціна Біла Церква

Незважаючи на гучну назву, зроблені вони все-таки не з натурального дорогоцінного каменю, а зі штучного сапфіра. Це особливий вид кераміки, який також називають монокристалом. Незважаючи на» штучність " цей матеріал не викликає алергії і повністю безпечний для організму людини. Його можна віднести до розряду кераміки. Різниця ж між сапфіровими і керамічними брекетами полягає в тому, що для виробництва останніх використовується полікристалічний оксид алюмінію.

Їх мінуси схожі на ті, якими володіють пластикові брекети – це крихкість і здатність вбирати фарбувальні речовини. Є і безсумнівні плюси сапфірових брекет-систем: це ефектний блиск і особлива прозорість (все-таки не дарма їх називають сапфіровими!) і можливість наднадійного кріплення до зубів. Багато хто воліє встановлювати сапфірові брекети, щоб не псувати зовнішній вигляд своїх зубів.

Ціна сапфірових брекетів в Білій Церкві варіюється від  8000 гривень. Настільки висока ціна обумовлена високою якістю конструкції, невибагливості в догляді і естетичному зовнішньому вигляді. Зазвичай брекети виправляють прикус від півроку.Записатися на прийом

Запис на прийом

Запис на
прийом