Біла Церква, Підвальна, 30

+38 (068) 864 64 64

Показати

+38 (067) 561 10 42

Показати

Імплантація зуба

Імплантація зуба

Якщо у людини відсутній один або кілька зубів, кращий спосіб виправити ситуацію-провести імплантацію зубів в Білій Церкві. Клініка пропонує імплантацію зубів в стоматології з використанням якісних матеріалів та інструментів, ґрунтовним обстеженням і постійним моніторингом здоров'я пацієнта.

Імплантація зуба БЦ

Імплантація-це операція по установці в щелепну тканину (кістку) спеціального стоматологічного штифта, який буде грати роль кореня. Пізніше на цей штифт закріплюється коронка, і отримана міцна конструкція повністю замінює втрачений зуб.Імплант нагадує корінь зуба і виготовляється з високоякісного титану. Використовуваний матеріал є гіпоалергенним і не викликає у пацієнтів ніяких ускладнень.Після приживлення штучного кореня на нього встановлюється абатмент – це проміжна частина між імплантом і коронкою. Приблизно 99% імплантів успішно приживається, не викликаючи будь-яких ускладнень.

Показання для імплантації зубів наступні:

  • Відсутність останніх зубів в ряду. Для відновлення декількох жувальних зубів використовується або знімний протез, або імпланти. Причому знімний протез нормально зафіксувати практично немає на що. Це означає, що він буде постійно бовтатися і випадати. Тому найкращим виходом буде установка імплантів;

  • Відсутність одного або декількох зубів. Імпланти можна вибрати в якості альтернативи зубного протезу, під час установки якого обточуються сусідні зуби. Імплантація дозволяє їх зберегти цілими і здоровими, що продовжить їх термін служби. Навіть якісні коронки потрібно буде міняти кожні десять років, і не відомо, чи можна буде використовувати сусідні зуби для повторного протезування, тому імпланти в даному випадку-це кращий вибір;

  • Повна відсутність зубів. Знімні протези при повній відсутності зубів фіксуються погано, і при розмові і жуванні можуть випадати. Для їх кращої фіксації були створені імпланти або гвинти, довжину і ширину гвинта підбирають в залежності від стану та типу кістки.

Зубні імпланти ціна Біла Церква

Імплантація зубів-досить дорога процедура. Ціна зубних імплантів в Білій Церкві залежить від того, який тип імплантації обраний - одно - або двоетапний, типу конструкції і кількості імплантованих імплантів. Вартість варіюється від 4000 гривень.

Імплантація зуба стоматологія

Дентальна імплантація, як і будь-яка операція, починається з комплексного обстеження пацієнта. Необхідно пройти загальне обстеження у терапевта, оскільки при деяких захворюваннях операція по установці імплантів протипоказана. Стоматолог повинен призначити ортопантомограмму, за допомогою якої він визначить стан кісткової тканини. При необхідності робиться комп'ютерна томографія. А також лікар повинен призначить ряд аналізів.

Якщо всі аналізи в нормі, і немає ніяких протипоказань, стоматолог призначає час проведення імплантації. Операція з імплантації може відбуватися за двома методиками-одноетапної і класичної - двоетапної. Записатися на імплантацію в Білій Церкві можна на сайті клініки ЕЛІТ.

 

 

 

 

 

 

 

 

Записатися на прийом

Запис на прийом

Запис на
прийом